Lenovo Think Centre M75e

С инсталиран windows 7

Подходящ за офис, браузър, филми

HP Compaq 6005 Pro

6 медала завоюваха децата от спортен клуб карате Рудозем на републиканското първенство в Благоевград

„И 6-те състезателя участвали от клуба ни спечелиха по медал“, каза треньорът Семпай Здравко Младенов. Във възрастовата група до 10 год. , 32 гк. вицерепубликански шампион стана Здравко Демирев. В същата възрастова група до 34кг. отново второ място завоюва Оксана Кехайова. Велизар Развански спечели 3-то място в категория +39кг. Във възрастовата група до 14 год. Александра Кукова се класира трета в категорията +54кг. В същата категория още едно трето място за Ива Чавдарова. Най-доброто постижение в Благоевград завоюва Деница Младенова със своето 1-во място в тази категория, като спечели и купата за най-техничен състезател за момичета до 14-годишна възраст. На републиканското първенство в Благоевград взеха участие 150 деца от 17 града. Спортистите от клуба по карате в Рудозем продължават подготовката си за следващото първенство на 26-ти този месец в Пловдив. Там ще се състезават деца до 12 и до 16-годишна възраст. Рудозем днес