ФK "Палас" разгроми като гост "Родопи" - Момчилград със 7:1

ФК "Палас" разгроми "Родопи" - Момчилград със 7:1 при гостуването си в Момчилград днес.

За баскетболния резултат допринесоха с 2 гола Ибрахим Койнаров, 2 гола на Бисер Влайков, 2 на Симеон Енгеров и 1 гол на Ради Дичев.

Мачът, който играха рудоземските момчета беше от първия кръг на Обединена областна група Кърджали - Смолян.

"Благодаря на всички момчета за себераздаването си. Много съм доволен от показаното, особено второто полувреме.", каза след мача президентът на клуба Хайри Шерифов.

Следващият мач за ФК "Палас" ще бъде идната неделя от 14:00 часа на градския стадион в Рудозем, където нашите момчета посрещат отбора на "Родопа" - Смолян.

Шерифов прикани желаещите да подкрепят отбора идната неделя.

От 28 области в страната, Смолянско на 21-во място по заплати
Международният детско-юношески турнир „Млади футболни звезди” е пример за доброто българо-гръцко приятелство и партньорство
Драстично зачестяват случаите на телефонни измами в областта - предупредете своите близки!
В следващите дни Смолян и Рудозем ще бъдат арена на футболни битки
Поздрав по случай Рамазан Байрям от кметът на Община Рудозем
ПОЗДРАВЛЕНИЕ ОТ ОБЛАСТНИЯ УПРАВИТЕЛ ПО СЛУЧАЙ РАМАЗАН БАЙРАМ
Поздрав по случай Рамазан Байрям от председателя на ПП "ГЕРБ" - Рудозем Шукри Халилов
Безплатни прегледи за туберкулоза организират в МБАЛ -Смолян
Добро представяне на тенисистките от Чепинци на финалите на републиканското първенство