Международен детско-юношески турнир „Млади футболни звезди – Пампорово 2019“ 21 - 25.06.2019г.

21.06.2019г. Пристигане и настаняване на отборите

19.00ч. Спортно техническа конференция

20.00ч. Вечеря

 

Деца родени през 2005 - 2006г. – стадион гр.Смолян (изкуствен)

 

I група

 

 

1. ФК“ Палас“/гр.Рудозем

2. ФК „Родопа“2006/гр. Смолян

3.ФК „Родопа 2007“/гр.Смолян

4. ФК „РД Спорт 2006“ / София

5.  ФК „РД Спорт 2007“ / София

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване – гр. Смолян                    _______________

10.00ч. Родопа 2006 – Родопа 2007           ______________­­­­­

11.30ч. РД Спорт 2006 – РД Спорт 2007     ______________­­­­­

13.30ч. Обяд

18.00ч.  ФК“ Палас“- ФК „Родопа 2006“         ______________­­­­­

20.00 ч. Вечеря

 

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.00ч. ФК „Родопа 2007“ - ФК“Палас“      __________________

11.30ч. РД Спорт 2007  - Родопа 2006         __________________

13.30ч. Обяд

18.30ч. РД Спорт 2006 – ФК“Палас“

20.30 ч. Вечеря

24.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.00ч. ФК „Родопа 2007“ – РД Спорт 2006 _________________

11.30ч. РД Спорт 2007  - ФК Палас           __________________

13.30ч. Обяд

18.30ч. РД Спорт 2006 – ФК“Родопа 2006“

20.30 ч. Вечеря              

 

25.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.30ч. ФК „Родопа 2007“ – РД Спорт 2007 _________________

12.30 ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд

 

 

 

 

 

 

_________

 

 

 

_________

 

 

_________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деца родени през 2008 – стадион гр.Рудозем

 

 

I група

 

1. ФК“ Палас“/гр.Рудозем

2. ФК „Родопа“2008/гр. Смолян

3.ФК „Родопа 2009“/гр.Смолян

4. ФК „Мадан“ / Мадан

5.  ФК Чико Бунара / с. Бяга

 

22.06.2019г.

9.00ч. Откриване – гр. Смолян                    _______________

17.00ч. Родопа 2008 – Чико Бунара           ______________­­­­­

18.30ч. Палас – Родопа 2009     ______________­­­­­

 

23.06.2019г.

16.00ч. ФК „Родопа 2008“ - ФК“Мадан“      __________________

17.30ч. Чико Бунара  - Родопа 2009         __________________

19.00ч. ФК Мадан – ФК“Палас“

24.06.2019г.

16.00ч. Чико Бунара – ФК Мадан           _________________

17.30ч. Родопа 2008  - ФК Палас           __________________

19.00ч. ФК Мадан – ФК“Родопа 2009“

25.06.2019г.

09.00ч. ФК „Родопа 2008“ – Родопа 2009(Смолян – изкуствен терен)                                                                 _________________

09.45 ч. Палас – Чико Бунара

12.30 ч. Награждаване и закриване - Смолян

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деца родени през 2002 - 2003г. стадион „Септември“ - Райково

I група

 

1.ФК  Левски/Карлово

2. ФК Родопа/ Смолян

3. ФК Левски/Крумовград

4. GPS Валенсия/ Солун

 

 

 

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване

09.45ч.   Родопа – Левски Крумовград   __________________

11.45ч.   Валенсия – Левски Карлово   __________________

Обяд 13.30ч. 

20.00ч. Вечеря

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

09.45ч. Левски Карлово – Родопа   ____________________________

11.30ч.   Валенсия  – Левски Крумовград   __________________

20.00ч. Вечеря

24.06.2019г.

7.30ч. Закуска

09.45 ч.   Родопа – Валенсия  __________________________________

11.45ч.   Левски Карлово – Левски Крумовград   __________________

Обяд 13.30ч.

20.00ч. Вечеря

25.06.2019г.

7.30ч. Закуска

13.00ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд и напускане от хотела.

 

 

Деца родени през 2004 - 2005г. стадион „Септември“ - Райково

I група

 

1. ФК Левски/Карлово

2.ФК  Валенсия/Солун

3. ФК Родопа/ Смолян

4. GPS Валенсия/ Атина

5. ФК „РД Спорт“ / София 

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване

Обяд 13.00ч.

15.30ч.   ФК Родопа - ФК Левски – Карлово  ______________

17.30ч.   Валенсия Атина – Валенсия Солун  ______________

17.30ч.   ФК Родопа – РД Спорт София            ______________

 

20.30ч. Вечеря

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

13. 30ч. Обяд

16.00 ч.   РД Спорт  –  Левски Карлово                _____________

17.30 ч. Родопа – Валенсия Солун                             ___________

19.00 ч. Левски Карлово –  Валенсия Атина   _______________

20.30 Вечеря

24.06.2019г.

7.30 ч. Закуска

13. 30ч. Обяд

16.00 ч.    Валенсия Атина  –  Родопа                  ____________

17.30 ч.   Валенсия Солун  – Левски Карлово    ____________

19.00 ч.   РД Спорт -  Валенсия Атина       _________________

20.30 Вечеря

25.06.2019г.

7.30 ч. Закуска

10.00 ч. РД Спорт -   Валенсия Солун  ____________________

12.30 ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд и напускане на хотела

 

 

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

 

_________

 

 

 

 

 

 

 

 

Етикети:
снимка: teacher.bg снимка: teacher.bg снимка: teacher.bg
Международен детско-юношески турнир „Млади футболни звезди – Пампорово 2019“ 21 - 25.06.2019г.
18.06.2019 | 16:23
1042
снимка: teacher.bg

21.06.2019г. Пристигане и настаняване на отборите

19.00ч. Спортно техническа конференция

20.00ч. Вечеря

 

Деца родени през 2005 - 2006г. – стадион гр.Смолян (изкуствен)

 

I група

 

 

1. ФК“ Палас“/гр.Рудозем

2. ФК „Родопа“2006/гр. Смолян

3.ФК „Родопа 2007“/гр.Смолян

4. ФК „РД Спорт 2006“ / София

5.  ФК „РД Спорт 2007“ / София

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване – гр. Смолян                    _______________

10.00ч. Родопа 2006 – Родопа 2007           ______________­­­­­

11.30ч. РД Спорт 2006 – РД Спорт 2007     ______________­­­­­

13.30ч. Обяд

18.00ч.  ФК“ Палас“- ФК „Родопа 2006“         ______________­­­­­

20.00 ч. Вечеря

 

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.00ч. ФК „Родопа 2007“ - ФК“Палас“      __________________

11.30ч. РД Спорт 2007  - Родопа 2006         __________________

13.30ч. Обяд

18.30ч. РД Спорт 2006 – ФК“Палас“

20.30 ч. Вечеря

24.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.00ч. ФК „Родопа 2007“ – РД Спорт 2006 _________________

11.30ч. РД Спорт 2007  - ФК Палас           __________________

13.30ч. Обяд

18.30ч. РД Спорт 2006 – ФК“Родопа 2006“

20.30 ч. Вечеря              

 

25.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.30ч. ФК „Родопа 2007“ – РД Спорт 2007 _________________

12.30 ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд

 

 

 

 

 

 

_________

 

 

 

_________

 

 

_________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деца родени през 2008 – стадион гр.Рудозем

 

 

I група

 

1. ФК“ Палас“/гр.Рудозем

2. ФК „Родопа“2008/гр. Смолян

3.ФК „Родопа 2009“/гр.Смолян

4. ФК „Мадан“ / Мадан

5.  ФК Чико Бунара / с. Бяга

 

22.06.2019г.

9.00ч. Откриване – гр. Смолян                    _______________

17.00ч. Родопа 2008 – Чико Бунара           ______________­­­­­

18.30ч. Палас – Родопа 2009     ______________­­­­­

 

23.06.2019г.

16.00ч. ФК „Родопа 2008“ - ФК“Мадан“      __________________

17.30ч. Чико Бунара  - Родопа 2009         __________________

19.00ч. ФК Мадан – ФК“Палас“

24.06.2019г.

16.00ч. Чико Бунара – ФК Мадан           _________________

17.30ч. Родопа 2008  - ФК Палас           __________________

19.00ч. ФК Мадан – ФК“Родопа 2009“

25.06.2019г.

09.00ч. ФК „Родопа 2008“ – Родопа 2009(Смолян – изкуствен терен)                                                                 _________________

09.45 ч. Палас – Чико Бунара

12.30 ч. Награждаване и закриване - Смолян

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деца родени през 2002 - 2003г. стадион „Септември“ - Райково

I група

 

1.ФК  Левски/Карлово

2. ФК Родопа/ Смолян

3. ФК Левски/Крумовград

4. GPS Валенсия/ Солун

 

 

 

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване

09.45ч.   Родопа – Левски Крумовград   __________________

11.45ч.   Валенсия – Левски Карлово   __________________

Обяд 13.30ч. 

20.00ч. Вечеря

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

09.45ч. Левски Карлово – Родопа   ____________________________

11.30ч.   Валенсия  – Левски Крумовград   __________________

20.00ч. Вечеря

24.06.2019г.

7.30ч. Закуска

09.45 ч.   Родопа – Валенсия  __________________________________

11.45ч.   Левски Карлово – Левски Крумовград   __________________

Обяд 13.30ч.

20.00ч. Вечеря

25.06.2019г.

7.30ч. Закуска

13.00ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд и напускане от хотела.

 

 

Деца родени през 2004 - 2005г. стадион „Септември“ - Райково

I група

 

1. ФК Левски/Карлово

2.ФК  Валенсия/Солун

3. ФК Родопа/ Смолян

4. GPS Валенсия/ Атина

5. ФК „РД Спорт“ / София 

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване

Обяд 13.00ч.

15.30ч.   ФК Родопа - ФК Левски – Карлово  ______________

17.30ч.   Валенсия Атина – Валенсия Солун  ______________

17.30ч.   ФК Родопа – РД Спорт София            ______________

 

20.30ч. Вечеря

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

13. 30ч. Обяд

16.00 ч.   РД Спорт  –  Левски Карлово                _____________

17.30 ч. Родопа – Валенсия Солун                             ___________

19.00 ч. Левски Карлово –  Валенсия Атина   _______________

20.30 Вечеря

24.06.2019г.

7.30 ч. Закуска

13. 30ч. Обяд

16.00 ч.    Валенсия Атина  –  Родопа                  ____________

17.30 ч.   Валенсия Солун  – Левски Карлово    ____________

19.00 ч.   РД Спорт -  Валенсия Атина       _________________

20.30 Вечеря

25.06.2019г.

7.30 ч. Закуска

10.00 ч. РД Спорт -   Валенсия Солун  ____________________

12.30 ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд и напускане на хотела

 

 

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

 

_________

 

 

 

 

 

 

 

 





Последни новини
Д-р Незиха Хутева: „Благодарността в очите на животното и неговия стопанин ми носи най-голямо удовлетворение“
Шукри Халилов: Общината придобива и поддържа луксозни автомобили, а в същото време спира обекти заради дълга
Среща с една жена на 93, или урок по каляване
От 28 юни до 4 юли затварят пътя Рудозем - Средногорци
СВОБОДНИ РАБОТНИ МЕСТА, ЗАЯВЕНИ В ДИРЕКЦИЯ „БЮРО ПО ТРУДА” - СМОЛЯН КЪМ 28.06.2019 г.
Ученик от СУ „Св. св. Кирил и Методий” спечели първо място в национален конкурс
Областния съвет по култура обсъди подготовката на Национален фолклорен събор „Рожен“ – 2019, актуалното състояние на културните институции и читалищната дейност в региона
Безплатни прегледи за туберкулоза ще се проведат в МБАЛ „Д-р Братан Шукеров“
СВОБОДНИ РАБОТНИ МЕСТА, ЗАЯВЕНИ В ДИРЕКЦИЯ „БЮРО ПО ТРУДА” - СМОЛЯН КЪМ 18.06.2019 г.
Международен детско-юношески турнир „Млади футболни звезди – Пампорово 2019“ 21 - 25.06.2019г.