Международен детско-юношески турнир „Млади футболни звезди – Пампорово 2019“ 21 - 25.06.2019г.

21.06.2019г. Пристигане и настаняване на отборите

19.00ч. Спортно техническа конференция

20.00ч. Вечеря

 

Деца родени през 2005 - 2006г. – стадион гр.Смолян (изкуствен)

 

I група

 

 

1. ФК“ Палас“/гр.Рудозем

2. ФК „Родопа“2006/гр. Смолян

3.ФК „Родопа 2007“/гр.Смолян

4. ФК „РД Спорт 2006“ / София

5.  ФК „РД Спорт 2007“ / София

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване – гр. Смолян                    _______________

10.00ч. Родопа 2006 – Родопа 2007           ______________­­­­­

11.30ч. РД Спорт 2006 – РД Спорт 2007     ______________­­­­­

13.30ч. Обяд

18.00ч.  ФК“ Палас“- ФК „Родопа 2006“         ______________­­­­­

20.00 ч. Вечеря

 

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.00ч. ФК „Родопа 2007“ - ФК“Палас“      __________________

11.30ч. РД Спорт 2007  - Родопа 2006         __________________

13.30ч. Обяд

18.30ч. РД Спорт 2006 – ФК“Палас“

20.30 ч. Вечеря

24.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.00ч. ФК „Родопа 2007“ – РД Спорт 2006 _________________

11.30ч. РД Спорт 2007  - ФК Палас           __________________

13.30ч. Обяд

18.30ч. РД Спорт 2006 – ФК“Родопа 2006“

20.30 ч. Вечеря              

 

25.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.30ч. ФК „Родопа 2007“ – РД Спорт 2007 _________________

12.30 ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд

 

 

 

 

 

 

_________

 

 

 

_________

 

 

_________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деца родени през 2008 – стадион гр.Рудозем

 

 

I група

 

1. ФК“ Палас“/гр.Рудозем

2. ФК „Родопа“2008/гр. Смолян

3.ФК „Родопа 2009“/гр.Смолян

4. ФК „Мадан“ / Мадан

5.  ФК Чико Бунара / с. Бяга

 

22.06.2019г.

9.00ч. Откриване – гр. Смолян                    _______________

17.00ч. Родопа 2008 – Чико Бунара           ______________­­­­­

18.30ч. Палас – Родопа 2009     ______________­­­­­

 

23.06.2019г.

16.00ч. ФК „Родопа 2008“ - ФК“Мадан“      __________________

17.30ч. Чико Бунара  - Родопа 2009         __________________

19.00ч. ФК Мадан – ФК“Палас“

24.06.2019г.

16.00ч. Чико Бунара – ФК Мадан           _________________

17.30ч. Родопа 2008  - ФК Палас           __________________

19.00ч. ФК Мадан – ФК“Родопа 2009“

25.06.2019г.

09.00ч. ФК „Родопа 2008“ – Родопа 2009(Смолян – изкуствен терен)                                                                 _________________

09.45 ч. Палас – Чико Бунара

12.30 ч. Награждаване и закриване - Смолян

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деца родени през 2002 - 2003г. стадион „Септември“ - Райково

I група

 

1.ФК  Левски/Карлово

2. ФК Родопа/ Смолян

3. ФК Левски/Крумовград

4. GPS Валенсия/ Солун

 

 

 

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване

09.45ч.   Родопа – Левски Крумовград   __________________

11.45ч.   Валенсия – Левски Карлово   __________________

Обяд 13.30ч. 

20.00ч. Вечеря

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

09.45ч. Левски Карлово – Родопа   ____________________________

11.30ч.   Валенсия  – Левски Крумовград   __________________

20.00ч. Вечеря

24.06.2019г.

7.30ч. Закуска

09.45 ч.   Родопа – Валенсия  __________________________________

11.45ч.   Левски Карлово – Левски Крумовград   __________________

Обяд 13.30ч.

20.00ч. Вечеря

25.06.2019г.

7.30ч. Закуска

13.00ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд и напускане от хотела.

 

 

Деца родени през 2004 - 2005г. стадион „Септември“ - Райково

I група

 

1. ФК Левски/Карлово

2.ФК  Валенсия/Солун

3. ФК Родопа/ Смолян

4. GPS Валенсия/ Атина

5. ФК „РД Спорт“ / София 

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване

Обяд 13.00ч.

15.30ч.   ФК Родопа - ФК Левски – Карлово  ______________

17.30ч.   Валенсия Атина – Валенсия Солун  ______________

17.30ч.   ФК Родопа – РД Спорт София            ______________

 

20.30ч. Вечеря

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

13. 30ч. Обяд

16.00 ч.   РД Спорт  –  Левски Карлово                _____________

17.30 ч. Родопа – Валенсия Солун                             ___________

19.00 ч. Левски Карлово –  Валенсия Атина   _______________

20.30 Вечеря

24.06.2019г.

7.30 ч. Закуска

13. 30ч. Обяд

16.00 ч.    Валенсия Атина  –  Родопа                  ____________

17.30 ч.   Валенсия Солун  – Левски Карлово    ____________

19.00 ч.   РД Спорт -  Валенсия Атина       _________________

20.30 Вечеря

25.06.2019г.

7.30 ч. Закуска

10.00 ч. РД Спорт -   Валенсия Солун  ____________________

12.30 ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд и напускане на хотела

 

 

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

 

_________

 

 

 

 

 

 

 

 

Етикети:
снимка: teacher.bg снимка: teacher.bg снимка: teacher.bg




Международен детско-юношески турнир „Млади футболни звезди – Пампорово 2019“ 21 - 25.06.2019г.
18.06.2019 | 16:23
3309
снимка: teacher.bg

21.06.2019г. Пристигане и настаняване на отборите

19.00ч. Спортно техническа конференция

20.00ч. Вечеря

 

Деца родени през 2005 - 2006г. – стадион гр.Смолян (изкуствен)

 

I група

 

 

1. ФК“ Палас“/гр.Рудозем

2. ФК „Родопа“2006/гр. Смолян

3.ФК „Родопа 2007“/гр.Смолян

4. ФК „РД Спорт 2006“ / София

5.  ФК „РД Спорт 2007“ / София

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване – гр. Смолян                    _______________

10.00ч. Родопа 2006 – Родопа 2007           ______________­­­­­

11.30ч. РД Спорт 2006 – РД Спорт 2007     ______________­­­­­

13.30ч. Обяд

18.00ч.  ФК“ Палас“- ФК „Родопа 2006“         ______________­­­­­

20.00 ч. Вечеря

 

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.00ч. ФК „Родопа 2007“ - ФК“Палас“      __________________

11.30ч. РД Спорт 2007  - Родопа 2006         __________________

13.30ч. Обяд

18.30ч. РД Спорт 2006 – ФК“Палас“

20.30 ч. Вечеря

24.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.00ч. ФК „Родопа 2007“ – РД Спорт 2006 _________________

11.30ч. РД Спорт 2007  - ФК Палас           __________________

13.30ч. Обяд

18.30ч. РД Спорт 2006 – ФК“Родопа 2006“

20.30 ч. Вечеря              

 

25.06.2019г.

7.30ч. Закуска

10.30ч. ФК „Родопа 2007“ – РД Спорт 2007 _________________

12.30 ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд

 

 

 

 

 

 

_________

 

 

 

_________

 

 

_________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деца родени през 2008 – стадион гр.Рудозем

 

 

I група

 

1. ФК“ Палас“/гр.Рудозем

2. ФК „Родопа“2008/гр. Смолян

3.ФК „Родопа 2009“/гр.Смолян

4. ФК „Мадан“ / Мадан

5.  ФК Чико Бунара / с. Бяга

 

22.06.2019г.

9.00ч. Откриване – гр. Смолян                    _______________

17.00ч. Родопа 2008 – Чико Бунара           ______________­­­­­

18.30ч. Палас – Родопа 2009     ______________­­­­­

 

23.06.2019г.

16.00ч. ФК „Родопа 2008“ - ФК“Мадан“      __________________

17.30ч. Чико Бунара  - Родопа 2009         __________________

19.00ч. ФК Мадан – ФК“Палас“

24.06.2019г.

16.00ч. Чико Бунара – ФК Мадан           _________________

17.30ч. Родопа 2008  - ФК Палас           __________________

19.00ч. ФК Мадан – ФК“Родопа 2009“

25.06.2019г.

09.00ч. ФК „Родопа 2008“ – Родопа 2009(Смолян – изкуствен терен)                                                                 _________________

09.45 ч. Палас – Чико Бунара

12.30 ч. Награждаване и закриване - Смолян

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деца родени през 2002 - 2003г. стадион „Септември“ - Райково

I група

 

1.ФК  Левски/Карлово

2. ФК Родопа/ Смолян

3. ФК Левски/Крумовград

4. GPS Валенсия/ Солун

 

 

 

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване

09.45ч.   Родопа – Левски Крумовград   __________________

11.45ч.   Валенсия – Левски Карлово   __________________

Обяд 13.30ч. 

20.00ч. Вечеря

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

09.45ч. Левски Карлово – Родопа   ____________________________

11.30ч.   Валенсия  – Левски Крумовград   __________________

20.00ч. Вечеря

24.06.2019г.

7.30ч. Закуска

09.45 ч.   Родопа – Валенсия  __________________________________

11.45ч.   Левски Карлово – Левски Крумовград   __________________

Обяд 13.30ч.

20.00ч. Вечеря

25.06.2019г.

7.30ч. Закуска

13.00ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд и напускане от хотела.

 

 

Деца родени през 2004 - 2005г. стадион „Септември“ - Райково

I група

 

1. ФК Левски/Карлово

2.ФК  Валенсия/Солун

3. ФК Родопа/ Смолян

4. GPS Валенсия/ Атина

5. ФК „РД Спорт“ / София 

 

22.06.2019г.

7.30ч. Закуска

9.00ч. Откриване

Обяд 13.00ч.

15.30ч.   ФК Родопа - ФК Левски – Карлово  ______________

17.30ч.   Валенсия Атина – Валенсия Солун  ______________

17.30ч.   ФК Родопа – РД Спорт София            ______________

 

20.30ч. Вечеря

23.06.2019г.

7.30ч. Закуска

13. 30ч. Обяд

16.00 ч.   РД Спорт  –  Левски Карлово                _____________

17.30 ч. Родопа – Валенсия Солун                             ___________

19.00 ч. Левски Карлово –  Валенсия Атина   _______________

20.30 Вечеря

24.06.2019г.

7.30 ч. Закуска

13. 30ч. Обяд

16.00 ч.    Валенсия Атина  –  Родопа                  ____________

17.30 ч.   Валенсия Солун  – Левски Карлово    ____________

19.00 ч.   РД Спорт -  Валенсия Атина       _________________

20.30 Вечеря

25.06.2019г.

7.30 ч. Закуска

10.00 ч. РД Спорт -   Валенсия Солун  ____________________

12.30 ч. Награждаване и закриване

13.30ч. Обяд и напускане на хотела

 

 

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

_________

_________

_________

 

 

 

 

_________

 

 

 

 

 

 

 

 





Последни новини
Питбул нападна ловец в Елховец, той го гръмна
Средно училище „Свети свети. Кирил и Методий” – гр. Рудозем проведе инициатива, организирана по повод Световния ден за възпоменание на жертвите от ПТП
Жители на Равнината излизат на протест заради липсата на вода
Близо 10 дни половината жители на Равнината са без вода
Гласуваха максималната възможна заплата на кмета на Рудозем - 2950 лв.
Ученици и учители от рудоземската гимназия бяха на посещение в Банкя
Мустафа Брахимбашев: Жителите на Чепинци неведнъж са показвали, че когато са били единни са постигали големи успехи
Румен Пехливанов: Много хубави неща предстоят за Рудозем
Селви Асанлицки: Благодаря на всички, които ме подкрепиха
Мустафа Брахимбашев стана кмет на Чепинци. Рупецов спечели в Сопота