Нови 4 медала за спортен клуб карате Рудозем от републиканското в Пловдив

4 медала завоюваха децата от спортен клуб карате Рудозем на републиканското първенство до 12 и 16-годишна възраст вчера в Пловдив, ни информира треньорът Семпай Здравко Младенов. Емира Караибрахимова представи клуба във възрастовата група до 12 год. В тази до 16 год. в категория до 65 кг. Димитър Никовски спечели трето място. Вицерепубликански шампион стана Деница Младенова в категория до 56кг. Симона Кирилова също завоюва 2-ро място в категория +65 кг. Със златен медал от първенството се завърна Джамал Кускусчиев, който спечели първо място в категория до 55кг. Републиканското първенство се проведе в зала "Oлимпиада", гр. Пловдив, като се включиха над 160 участника от 16 града. Рудозем днес