„Палас” надделя над „Перперикон” с 4:2

Мъжкият отбор на ФК „Палас” (Рудозем) се наложи над състава на ФК „Перперикон” (Перперек) с 4:2 в мач от тринадесетия кръг на Междуобластна футболна група Кърджали/Смолян, сезон – 2017/2018, съобщи треньорът Бисер Кабаков.

Срещата, в която „Палас” бе гост, започна с попадение в полза на домакините, но блестящото представяне на нашите момчета доведе до обрат още в първото полувреме на двубоя, който очерта резултат от 1:3. В следващите 45 минути на мача и двата тима успяха да запишат по още един гол, което пък оформи крайното 2:4 за рудоземчани, каза още Кабаков.

Накрая треньорът посочи, че точни за ФК „Палас” (Рудозем) били Боян Кедиков, Ради Дичев, Симеон Енгеров и Юлвет Терзиев.

От 28 области в страната, Смолянско на 21-во място по заплати
Международният детско-юношески турнир „Млади футболни звезди” е пример за доброто българо-гръцко приятелство и партньорство
Драстично зачестяват случаите на телефонни измами в областта - предупредете своите близки!
В следващите дни Смолян и Рудозем ще бъдат арена на футболни битки
Поздрав по случай Рамазан Байрям от кметът на Община Рудозем
ПОЗДРАВЛЕНИЕ ОТ ОБЛАСТНИЯ УПРАВИТЕЛ ПО СЛУЧАЙ РАМАЗАН БАЙРАМ
Поздрав по случай Рамазан Байрям от председателя на ПП "ГЕРБ" - Рудозем Шукри Халилов
Безплатни прегледи за туберкулоза организират в МБАЛ -Смолян
Добро представяне на тенисистките от Чепинци на финалите на републиканското първенство