Редица успехи за рудоземските каратисти от национален турнир в Пловдив

Завърши националния турнир по карате шинкиокушин за купа Пловдив 2021 за деца до 10, 12, 14 години.

210 състезатели от 21 клуба от цялата страна мериха сили в успорвани битки.

СК Карате Рудозем беше представен от 3 момичета във възрастова група до 14 години.

Емира Младенова в категория 55+ стана шампионка -1во място, Есма Халилова в категория до 55кг. - вицешампионка с 2-ро място и Евелина Пехливанова в категория до 50кг.- 3то място, бронзов медалист.

Честито, поздравления и пожелания за още повече успехи!!

ОТНОВО ПРАЗНИК ЗА НАШИТЕ РЕКИ
Защо строителни обекти в общината се просрочват с близо година?!
Поздравителен адрес от Мустафа Брахимбашев - кмет на с. Чепинци по случай настъпването на празника Рамазан Байрям
Община Рудозем продава всичко, що може да бъде продадено - наред са тревните площи пред общината?
Поздравителен адрес от кмета на с. Чепинци по случай Великденските празници
Хокеистите ни извоюваха второ място на турнир в Пловдив и пропуснаха други два, поради липса на финанси
Енергийните кооперативи като биткойн - най-добрия начин за независимост от монополите
Поздравителен адрес от кмета на с. Чепинци Мустафа Брахимбашев по случай Международния ден на жената