Списък с кандидатите за кметове и Общински съветници в община Рудозем

КАНДИДАТИ ЗА КМЕТ НА ОБЩИНА РУДОЗЕМ:
 
1. ЕМА ФИДАНОВА ЕНЕВА – Коалиция „Реформаторски блок“
2. ШУКРИ АСАНОВ ХАЛИЛОВ - ПП „ГЕРБ”
3. РУМЕН ВЕНЦИСЛАВОВ ПЕХЛИВАНОВ - ПП „Движение за права и свободи” 
4. ВЕСЕЛИН БИСЕРОВ МИХТАРСКИ – ПП „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ“
 
 
Кандидати за кметове на кметства в населените места в община Рудозем:
 
Борие
1. Юлиян Весков Андреев - партия „Движение за права и свободи“
2. Мехди Зюлфиев Кедиков -  ПП „Български демократичен център”-БДЦ
3. Севдалин Евелинов Костадинов - ПП „ГЕРБ”
 
Бърчево
1. Карамфил Василев Сираков - партия „Движение за права и свободи“
2. Севдалин Асенов Пилев - ПП „ГЕРБ”
 
Бяла река
1. Невдет Хамдиев Манафов - партия „Движение за права и свободи”
2. Саниха Вахдиева Чернарева - Коалиция „Реформаторски блок”
3. Захари Стоянов Чолаков - ПП „ГЕРБ”
 
Войкова лъка
1. Ферит Асанов Добревски - партия „Движение за права и свободи”
2. Ирина Аврамова Биринджиева - Местна коалиция „Заедно за Рудозем”
3. Асан Арифов Маджарски - ПП „Български демократичен център”-БДЦ
4. Захри Ахмедов Халилов - ПП „ГЕРБ”
 
Витина
1. Севдалин Младенов Салачков - партия „Движение за права и свободи”
2. Карамфил Василев Доматев - ПП „Български демократичен център”-БДЦ
3. Данчо Христов Атанасов - Коалиция „Реформаторски блок”
4. Милена Демирова Заимова - ПП „ГЕРБ”
 
Грамаде
1. Валентин Хубенов Сираков - партия „Движение за права и свободи”
2. Божидар Росенов Кехайов - ПП „ГЕРБ”
 
Елховец
1. Добромир Венелинов Шевелиев - партия „Движение за права и свободи”
2. Сребра Асенова Димитрова - ПП „ГЕРБ”
 
 Корита
1. Анит Диков Божанов - партия „Движение за права и свободи”
2. Бинка Светлинова Бодурова - Коалиция „Реформаторски блок”
3. Сашка Здравкова Босилова - ПП „ГЕРБ”
 
Оглед
1. Николай Бисеров Руменов - партия „Движение за права и свободи”
2. Веселин Любенов Соколов - ПП „ГЕРБ”
 
Пловдивци
1. Евгени Фиданов Кисимов - партия „Движение за права и свободи”
2. Зарко Харитонов Топалов - ПП „ГЕРБ”
 
Равнината
1. Илиян Славков Емилов - партия „Движение за права и свободи”
2. Валентина Радоева Хаджиева - ПП „ГЕРБ”
 
Рибница
1. Страхил Митков Пехливанов - партия „Движение за права и свободи”
2. Салих Алиев Чаушев - ПП „ГЕРБ”
3. Хайри Еминов Брахимовски – Коалиция „Реформаторски блок“
 
Сопотот
1. Нюридин Хайриев Молабрахимов - партия „Движение за права и свободи”
2. Емине Неджмиева Хайрилова - ПП „Български демократичен център”-БДЦ
3. Селви Хамдиев Асанлийски - ПП „ГЕРБ”
4. Белгин  Карамфилов Момчилов – Коалиция „Реформаторски блок“
 
Чепинци
1. Хайри Ахмедов Брахимбашев - партия „Движение за права и свободи”
2. Братан Недков Шукеров - Местна коалиция „Заедно за Рудозем”
3. Зюлфи Шабанов Манафов - ПП „Български демократичен център”-БДЦ
4. Захри Хайриев Кехайов - Коалиция „Реформаторски блок”
5. Атанас Юриев Паликаров - ПП „ГЕРБ”
6. Светослав Росенов Хаджиев – ПП „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ“
7. Ахмед Мехмедов Хутев – ПП „Синьо единство“
 
 
КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ:
 
I.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „ГЕРБ“
 
1. Шукри Асанов Халилов
2. Зарко Емилов Башев
3. Фидан Славеев Боев
4. Мая Минчева Орманова
5. Минка Раифова Бендерова
6. Севдалин Недков Шишков
7. Здравка Костадинова Коджебашева
8. Славчо Атанасов Савов
9. Станимир Христов Димитров
10. Фердо Щилянов Аргатски
11. Евелин Хубенов Иванов
12. Митко Здравков Бозов
13. Сашка Здравкова Босилова
14. Семир Мехмедов Паликаров
15. Асен Атанасов Пехливанов
16. Мирослава Сашева Маринова
17. Иво Викторов Сираков
 
 
II.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „ДПС“ 
 
1. Владимир Антонов Янков
2. Исмет Алиев Садъков
3. Красимир Милков Шейков
4. Венцислав Росенов Емилов
5. Николина Ангелова Костадинова
6. Диан Фиданов Малеков
7. Радослав Хубенов Лободов
8. Радослав Величков Топалски
9. Раиф Хайриев Караджов
10. Сребрин Бисеров Мирославов
11. Денис Александров Инджов
12. Касим Салихов Посаджиев
13. Вахди Арифов Гаджалов
14. Осман Исеинов Кехайов
15. Фидан Демиров Младенов
16. Елза Розанова Мустанска
17. Вахидин Салихов Каръшев

 
III.Kандидатска листа за общински съветници от коалиция „Реформаторски блок“
 
1. Ема Фиданова Енева
2. Юлиян Мичев Порязов
3. Хайри Еминов Брахимовски
4. Мустафа Ахмедов Брахимбашев
5. Захри Хайриев Кехайов
6. Александър Савков Башев
7. Живко Захариев Алексиев
8. Вахди Хайриев Чернарев
9. Бинка Светлинова Бодурова
10. Данчо Христов Атанасов
 
 
IV.Kандидатска листа за общински съветници от коалиция „Заедно за Рудозем“
 
1. Митко Хариев Русков
2. Филип Антимов Кундев
3. Симо Асенов Влахов
4. Илонка Здравкова Руженова
5. Красимир Христов Хаджиев
6. Ирина Аврамова Биринджиева
7. Радослав Здравков Ружинов
8. Братан Недков Шукеров
9. Иво Здравков Велев
 
 
V.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „Синьо единство”
 
       1. Ахмед Мехмедов Хутев
 
 
VI.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „Партия на зелените”
 
1. Захри Нежмиев Салачков
 
 
VII.Kандидатска листа за общински съветници от партия „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ”
 
1. Кристиян Евгениев Устов
2. Салзица Благоева Босилова
3. Веселин Бисеров Михтарски
 
 
VIII.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „Български демократичен център”-БДЦ
 
1. Хайри Ахмедов Делихусев
2. Зюлфи Шабанов Манафов
3. Евелина Миткова Устова
4. Емине Неджмиева Хайрилова
5. Асан Арифов Маджарски
 
 
IX.Kандидатска листа за общински съветници от ПП„Движение за социален хуманизъм”
 
1. Митко Асенов Младенов
2. Илия Щильонов Йочев
3. Федя Севдалинов Белев
4. Тодор Георгиев Каврошилов
5. Силвия Русева Топалова
6. Мичо Рашев Мичинов
7. Алдин Асанов Брахомов
 
© oik2127.cik.bg
снимка: teacher.bg снимка: teacher.bg снимка: teacher.bg
Списък с кандидатите за кметове и Общински съветници в община Рудозем
29.09.2015 | 13:16
5784
снимка: teacher.bg
КАНДИДАТИ ЗА КМЕТ НА ОБЩИНА РУДОЗЕМ:
 
1. ЕМА ФИДАНОВА ЕНЕВА – Коалиция „Реформаторски блок“
2. ШУКРИ АСАНОВ ХАЛИЛОВ - ПП „ГЕРБ”
3. РУМЕН ВЕНЦИСЛАВОВ ПЕХЛИВАНОВ - ПП „Движение за права и свободи” 
4. ВЕСЕЛИН БИСЕРОВ МИХТАРСКИ – ПП „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ“
 
 
Кандидати за кметове на кметства в населените места в община Рудозем:
 
Борие
1. Юлиян Весков Андреев - партия „Движение за права и свободи“
2. Мехди Зюлфиев Кедиков -  ПП „Български демократичен център”-БДЦ
3. Севдалин Евелинов Костадинов - ПП „ГЕРБ”
 
Бърчево
1. Карамфил Василев Сираков - партия „Движение за права и свободи“
2. Севдалин Асенов Пилев - ПП „ГЕРБ”
 
Бяла река
1. Невдет Хамдиев Манафов - партия „Движение за права и свободи”
2. Саниха Вахдиева Чернарева - Коалиция „Реформаторски блок”
3. Захари Стоянов Чолаков - ПП „ГЕРБ”
 
Войкова лъка
1. Ферит Асанов Добревски - партия „Движение за права и свободи”
2. Ирина Аврамова Биринджиева - Местна коалиция „Заедно за Рудозем”
3. Асан Арифов Маджарски - ПП „Български демократичен център”-БДЦ
4. Захри Ахмедов Халилов - ПП „ГЕРБ”
 
Витина
1. Севдалин Младенов Салачков - партия „Движение за права и свободи”
2. Карамфил Василев Доматев - ПП „Български демократичен център”-БДЦ
3. Данчо Христов Атанасов - Коалиция „Реформаторски блок”
4. Милена Демирова Заимова - ПП „ГЕРБ”
 
Грамаде
1. Валентин Хубенов Сираков - партия „Движение за права и свободи”
2. Божидар Росенов Кехайов - ПП „ГЕРБ”
 
Елховец
1. Добромир Венелинов Шевелиев - партия „Движение за права и свободи”
2. Сребра Асенова Димитрова - ПП „ГЕРБ”
 
 Корита
1. Анит Диков Божанов - партия „Движение за права и свободи”
2. Бинка Светлинова Бодурова - Коалиция „Реформаторски блок”
3. Сашка Здравкова Босилова - ПП „ГЕРБ”
 
Оглед
1. Николай Бисеров Руменов - партия „Движение за права и свободи”
2. Веселин Любенов Соколов - ПП „ГЕРБ”
 
Пловдивци
1. Евгени Фиданов Кисимов - партия „Движение за права и свободи”
2. Зарко Харитонов Топалов - ПП „ГЕРБ”
 
Равнината
1. Илиян Славков Емилов - партия „Движение за права и свободи”
2. Валентина Радоева Хаджиева - ПП „ГЕРБ”
 
Рибница
1. Страхил Митков Пехливанов - партия „Движение за права и свободи”
2. Салих Алиев Чаушев - ПП „ГЕРБ”
3. Хайри Еминов Брахимовски – Коалиция „Реформаторски блок“
 
Сопотот
1. Нюридин Хайриев Молабрахимов - партия „Движение за права и свободи”
2. Емине Неджмиева Хайрилова - ПП „Български демократичен център”-БДЦ
3. Селви Хамдиев Асанлийски - ПП „ГЕРБ”
4. Белгин  Карамфилов Момчилов – Коалиция „Реформаторски блок“
 
Чепинци
1. Хайри Ахмедов Брахимбашев - партия „Движение за права и свободи”
2. Братан Недков Шукеров - Местна коалиция „Заедно за Рудозем”
3. Зюлфи Шабанов Манафов - ПП „Български демократичен център”-БДЦ
4. Захри Хайриев Кехайов - Коалиция „Реформаторски блок”
5. Атанас Юриев Паликаров - ПП „ГЕРБ”
6. Светослав Росенов Хаджиев – ПП „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ“
7. Ахмед Мехмедов Хутев – ПП „Синьо единство“
 
 
КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ:
 
I.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „ГЕРБ“
 
1. Шукри Асанов Халилов
2. Зарко Емилов Башев
3. Фидан Славеев Боев
4. Мая Минчева Орманова
5. Минка Раифова Бендерова
6. Севдалин Недков Шишков
7. Здравка Костадинова Коджебашева
8. Славчо Атанасов Савов
9. Станимир Христов Димитров
10. Фердо Щилянов Аргатски
11. Евелин Хубенов Иванов
12. Митко Здравков Бозов
13. Сашка Здравкова Босилова
14. Семир Мехмедов Паликаров
15. Асен Атанасов Пехливанов
16. Мирослава Сашева Маринова
17. Иво Викторов Сираков
 
 
II.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „ДПС“ 
 
1. Владимир Антонов Янков
2. Исмет Алиев Садъков
3. Красимир Милков Шейков
4. Венцислав Росенов Емилов
5. Николина Ангелова Костадинова
6. Диан Фиданов Малеков
7. Радослав Хубенов Лободов
8. Радослав Величков Топалски
9. Раиф Хайриев Караджов
10. Сребрин Бисеров Мирославов
11. Денис Александров Инджов
12. Касим Салихов Посаджиев
13. Вахди Арифов Гаджалов
14. Осман Исеинов Кехайов
15. Фидан Демиров Младенов
16. Елза Розанова Мустанска
17. Вахидин Салихов Каръшев

 
III.Kандидатска листа за общински съветници от коалиция „Реформаторски блок“
 
1. Ема Фиданова Енева
2. Юлиян Мичев Порязов
3. Хайри Еминов Брахимовски
4. Мустафа Ахмедов Брахимбашев
5. Захри Хайриев Кехайов
6. Александър Савков Башев
7. Живко Захариев Алексиев
8. Вахди Хайриев Чернарев
9. Бинка Светлинова Бодурова
10. Данчо Христов Атанасов
 
 
IV.Kандидатска листа за общински съветници от коалиция „Заедно за Рудозем“
 
1. Митко Хариев Русков
2. Филип Антимов Кундев
3. Симо Асенов Влахов
4. Илонка Здравкова Руженова
5. Красимир Христов Хаджиев
6. Ирина Аврамова Биринджиева
7. Радослав Здравков Ружинов
8. Братан Недков Шукеров
9. Иво Здравков Велев
 
 
V.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „Синьо единство”
 
       1. Ахмед Мехмедов Хутев
 
 
VI.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „Партия на зелените”
 
1. Захри Нежмиев Салачков
 
 
VII.Kандидатска листа за общински съветници от партия „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ”
 
1. Кристиян Евгениев Устов
2. Салзица Благоева Босилова
3. Веселин Бисеров Михтарски
 
 
VIII.Kандидатска листа за общински съветници от ПП „Български демократичен център”-БДЦ
 
1. Хайри Ахмедов Делихусев
2. Зюлфи Шабанов Манафов
3. Евелина Миткова Устова
4. Емине Неджмиева Хайрилова
5. Асан Арифов Маджарски
 
 
IX.Kандидатска листа за общински съветници от ПП„Движение за социален хуманизъм”
 
1. Митко Асенов Младенов
2. Илия Щильонов Йочев
3. Федя Севдалинов Белев
4. Тодор Георгиев Каврошилов
5. Силвия Русева Топалова
6. Мичо Рашев Мичинов
7. Алдин Асанов Брахомов
 
©oik2127.cik.bg




Последни новини
Благодарствено писмо от Обществения съвет при СУ „Св. св. Кирил и Методий“ гр.Рудозем
Становище на групата съветници в Общински съвет Рудозем от ПП „ГЕРБ“ – Рудозем
Утре ще има извънредно заседание на Общински съвет. Всички граждани са поканени!
Становище от ръководството на Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ - гр. Рудозем
Позиция на кмета на Община Рудозем Румен Пехливанов
Въвеждат режим на водата заради аварии
Най-малките хокеисти от Чепинци с добро представяне на турнир в Пловдив
Училищна Телерик Академия стартира за първи път школа по дигитални науки за ученици в Рудозем
Община Рудозем е домакин на международен пленер
СЕДМИЦА НА ПОЖАРНАТА БЕЗОПАСНОСТ 09 – 13 СЕПТЕМВРИ 2019Г.