ФК "Чепинци" спечели турнир при набор 2005-2006
Турнир за деца набор 2005-2006, организиран от БФС, се проведе в петък. Участниците бяха разпределени в две групи, като срещите се играха в Рудозем и Смолян. Това съобщиха от ръководството на ФК "Чепинци".
В Рудоземскаа група участваха отборите на Златоград, Мадан, Чепинци и "Палас"-Рудозем. След убедителните победи над "Палас" с 4:1 и Златоград с 5:0, отборът на Чепинци съвсем заслужено стана първенец в групата.
За всички участници в турнира имаше награди - екипи и топки, допълниха още от ФК "Чепинци".
Крайно класиране:
1. Чепинци
2. Златоград
3. "Палас"- Рудозем
4. Мадан