Утре общината ще отговаря на въпроси по програма за енергийна ефективност на многофамилни жилищни сгради
Публикувана на: 11.01.2016 | 17:22
2165 прочитания
снимка: svishtov-info.net
На 12.01.2016 г. /вторник/ от 10:00 часа в залата намираща се на втория етаж в сградата на Общинска администрация - Рудозем ще се състои разяснителна среща във връзка с Националната програма за енергийна ефективност на многофамилни жилищни сгради.