Задържаха 19-годишен рудоземчанин за шофиране след употреба на алкохол
Публикувана на: 29.02.2016 | 10:41
3621 прочитания
На 27.02.2016 г. в РУ-Мадан е започнато незабавно производство срещу М. Б. /19-годишен/ от гр. Рудозем, който на 27.02.2016 г. около 02:30 ч. в гр. Рудозем е управлявал собственият си лек автомобил „Опел Вектра” след употреба на алкохол с концентрация 1,99 промила, установено с техническо средство „дрегер”.
М.Б. е задържан за срок до 24 часа в РУ-Мадан.