Селви Асанлицки: Благодаря на всички, които ме подкрепиха
Публикувана на: 04.11.2019 | 11:37
11572 прочитания
Искам да изкажа своята благодарност към всички жители на село Сопота, които ме подкрепиха в изминалите вече местни избори.
Изборите идват и си отиват, важно е да решаваме проблемите на селото и всички да живеем по-добре.
Селви Асанлицки