Спортисти от Баните, Неделино и Златоград идват на турнир в Чепинци
Ръководството на чепинския отбор по хокей на трева има удоволствието да покани всички фенове на хокея да подкрепят местния отбор на традиционния турнир за купата на СКХТ "Чепинци".
Турнирът е за момичета и момчета до 14 години, като тази година участие в спортното мероприятие са заявили отборите на Баните, Златоград и Неделино. Турнирът е от календара на Българската федерация по хокей на трева и носи точки за ранглистата.
Дали чепинският отбор отново ще докаже, че е най-добрият в Родопите - отговорът ще стане ясен утре, 20 септември. Турнирът стартира в 10 часа.