Българските национални отбори по хокей заеха пето място в Прага
Националните ни отбори по хокей на трева за юноши и девойки до 16 години заеха пето място на европейското в Прага.
Първенството се проведе в рамките на 5 дни и обхвана периода 05.07.2016 г. - 09.07.2016 г. Докато то течеше, нашите юноши успяха да отбележат общо 31 гола, а девойките - 11.
Победители в европейската надпревара станаха юношите на Турция и девойките на Италия.
Припомняме, че Билял Алиев, Красимир Митев и Юлхан Мадански от СКХТ „Чепинци” се състезаваха за юношеския отбор на България. Трите чепински момчета се наредиха сред най-добрите европейски играчи, тъй като не спират да жънат успехи както на национално, така и на европейско ниво.