Двама национали от Чепинци заминаха за Европейското по хокей в Хърватска

След едноседмичен подготвителен лагер в националния отбор на България по хокей на трева двамата национали от с. Чепинци Никълъс Пехливанов и Меди Делиахмедов днес заминаха за Европейското първенство, което ще се проведе в Загреб, Хърватска от 2 до 9 юли.

Двамата хокеисти взеха участие и на Балканиадата, която се проведе вчера в София, където станаха сребърни медалисти.

© Рудозем днес

снимка: teacher.bg снимка: teacher.bg
Двама национали от Чепинци заминаха за Европейското по хокей в Хърватска
30.06.2012 | 20:25
3195

След едноседмичен подготвителен лагер в националния отбор на България по хокей на трева двамата национали от с. Чепинци Никълъс Пехливанов и Меди Делиахмедов днес заминаха за Европейското първенство, което ще се проведе в Загреб, Хърватска от 2 до 9 юли.

Двамата хокеисти взеха участие и на Балканиадата, която се проведе вчера в София, където станаха сребърни медалисти.

©Рудозем днес





Последни новини
Документален филм разчувства млади и стари в Чепинци
Една крачка по-близо до отварянето на прохода Рудозем - Ксанти
Стотици се събраха в Рудозем, за да изразаят солидарност към Палестина
Фондация "Родопски фонд за жените - ПОПРЕЛКИ" с "Червена книга на женския род в българския език" за онези, които липсват в речта, но присъстват в обществото
Фондация "Родопски фонд за жените – ПОПРЕЛКИ" представя проекта „Червена книга на женския род в българския език“
РСПБЗН Рудозем с апел: НЕ палете огън на открито!
Наше момче игра на Европейско първенство
От АПИ планират ремонт на пътя от Рудозем до границата
Моторни масла: Любопитни факти
Оригинални турски килими - тенденции в дизайна