Двама национали от Чепинци заминаха за Европейското по хокей в Хърватска
Публикувана на: 30.06.2012 | 20:25
3194 прочитания
След едноседмичен подготвителен лагер в националния отбор на България по хокей на трева двамата национали от с. Чепинци Никълъс Пехливанов и Меди Делиахмедов днес заминаха за Европейското първенство, което ще се проведе в Загреб, Хърватска от 2 до 9 юли.
Двамата хокеисти взеха участие и на Балканиадата, която се проведе вчера в София, където станаха сребърни медалисти.