ГКПП „Златоград-Ксанти” е отворен
Публикувана на: 22.02.2016 | 10:24
2067 прочитания
снимка: smolyanpress.net
От 15:30 часа вчера ГКПП „Златоград-Ксанти“ е отворен. Блокадата при пунктът е вдигната.
Все още няма яснота дали ГКПП „Златоград“ ще бъде блокиран отново.