Продължава санирането на гимназиите в общината
Публикувана на: 07.07.2012 | 01:16
2713 прочитания
Продължава работата по санирането на двете гимназии в Рудозем и Чепинци, съобщи кметът на града Румен Пехливанов. Средствата за ремонта са от фонд „Козлодуй“ и са на стойност около 1.5 млн. лв.
С тези пари ще се направи външна топлоизолация, боядисване, подмяна на дограми и подмяна на парната инсталация на едното учебно заведение.
Отделно това лято управата на Рудозем започва планира ремонт на покривите на гимназиите, на две училища и една детска градина, които са пострадали от тежкия сняг тази зима.